Tmání

19/10/2023

eVstupenku lze zakoupit nejpozději 1 hodinu před zahájením bloku.

Vstupné 100 Kč.
Počet návštěvníků ve výstavě je omezen.
Výstava je otevřena 60 minut.

!!! Nyní je Tmání pro VŠECHNY UČITELE otevřeno za symbolickou 1 Kč. Rezervace tel. čísle +420 380 428 730 nutná.

Co se děje v hlavě mladého člověka, který prožívá depresi? Existuje cesta, jak se z těchto stavů dostat ven? Mohlo by to jít třeba skrze hlas? Oceňovaný animovaný film ve virtuální realitě s autobiografickými prvky, který umožňuje, na chvíli zažít a pochopit…
Hluboká a citlivá sonda, která neotřelým způsobem i ztvárněním otevírá aktuální téma. Současně nabízíme speciální program pro školy.

Tmání je 25 minutový interaktivní film, který se ovládá hlasem a dotykem. Tento film mimořádně citlivým způsobem, na základě osobní zkušenosti autora, zpracovává téma deprese a přináší divákům důležité poselství a osvětu o této psychické nemoci.
Ve Sladovně tento zážitek zasazujeme do kontextu experimentování s realitou, rozšířenou realitou a iluzí.

Tímto programem chceme nejen nabídnout výjimečný kulturní zážitek oceňovaného filmu, ale také neotřelým způsobem otevírat prostor pro diskuzi o duševním zdraví a rozšířit povědomí možnostech, jak se k psychické nepohodě postavit.
Připojte se k naší cestě experimentování, umění a osvěty a prožijte inspirativní zážitek.

Přesah:
osobnostní rozvoj: sebepoznávání, psychohygiena, mindfulness.

cílová skupina: 13+

Termíny uvedené na našem webu jsou určeny pro individuální rezervace veřejnosti, nikoli pro celé třídy. Školy prosíme, aby se objednávaly telefonicky na čísle +420 732 256 467.

Novinky na Váš email