Vydejte se do píseckých ulic a rozluštěte Šifru mistra Jana

12/7/2021

Galerie hrou Sladovna ve spolupráci s městem Písek připravila pro místní obyvatele a návštěvníky bývalého královského města letní bojovku nazvanou Šifra mistra Jana, která účastníky provede historickým centrem Písku a seznámí je s místními domovními znameními.

Vyzvednete si mapu a kouzelnou Albi tužku na recepci Sladovny / v infocentru a vydáte se na cestu. „Něco se děje. Zdá se, že ve městě není něco v pořádku. Mistr Jan tě žádá o pomoc. Dokážeš vyřešit jeho šifru a obnovit tak rovnováhu? Vydej se na cestu ulicemi města a hledej body rovnováhy. Když oživíš domovní znamení, která potkáš, pomohou ti a ukáží správný směr,“ osloví vás uprostřed Kamenného mostu sv. Jan Nepomucký.

Pak už to bude pouze na vás. Stanete se hlavní postavou hry, budete hledat nápovědy a správný směr. Cestou budete řešit hádanky, promlouvat s tvory a předměty, o nichž jste ani netušili, že umějí mluvit. Důležité je najít rovnováhu. Vyřešíte Šifru mistra Jana a přispějete k rovnováze ve městě tím, že vytvoříte vlastní domovní znamení?

Bojovku Šifra mistra Jana si můžete v ulicích Písku projít minimálně do konce srpna. Více informací dostanete v píseckém infocentru, kde je rovněž start hry. Startovné je 50 Kč, vratná záloha na Albi tužku 500 Kč.

Novinky na Váš email