Jak bude mít Sladovna otevřeno a co připravuje?

17/9/2019

Po úspěšné sezóně Sladovna nabídne návštěvníkům stávající výstavy Góóól, Mraveniště, Hnízdo ilustrace, Pilařiště nebo Snárnu ještě do neděle 6. října. Pak se galerie na měsíc zavře. Budou však probíhat jednorázové akce a navštívit bude možné Malou galerii.

Co můžete v mezidobí ve sladovně vidět?

Do 28. října (30 Kč)
IVANA KOTÝNKOVÁ – PODZIMNÍ TOUPKY
Výstava obrazů v Malé galerii Sladovny.

2. října od 17 hodin (80 Kč)
KATANARI: Ostrov Domov
Ostrov Domov je snové představení kombinující storytelling s prvky objektového a loutkového divadla. Vyprávění příběhů o různých cestách, přičemž každý má svojí osobitou vizuální reprezentaci… Po představení jsou diváci pozvaní k nahlédnutí na scénu, která se promění na malý kabinet kuriozit.

16 října od 17 hodin (zdarma)
Křest knihy Čakrové pohádky a vernisáž výstavy ilustrací ZUŠ Strakonice
Křest knihy pohádek Petry Hejtmánkové. Kmotrem knihy slovenský zpěvák MAOK. Uskuteční se také vernisáž obrázků dětí ze ZUŠ Strakonice.

19. a 20. října (více info na www.sladovna.cz)
Ateliéry Unprepared Hearts
Umělci z italského dětského muzea MUBA, rumunského muzea Da´De Ce a domácí dětské galerie Sladovna představí veřejnosti zpracování svých workshopů v rámci projektu Unprepared Hearts.

24. října od 16 hodin (30 Kč)
GALA
workshop mexické umělkyně.

25. října od 17 hodin (80 Kč)
Robert Fulghum – Opravář osudů
Komponovaný večer s R. Fulghumem. Křest knihy Opravář osudů 2 a scénické čtení.

Znovu otevíráme 5. Listopadu

Až to všechno připravíme, můžete se těšit na výstavu Za Barokem, která k nám přijede z plzeňského DEPA. Následně slavnostně zahájíme divadelní představení, které tak trochu navazuje na úspěšné Děti lví srdce, bude se jmenovat Volní jako ptáci, vzniká se společností TPO a autorka je bývalá ředitelka Sladovny Tereza Dobiášová. V listopadu otevřeme také velkou výstavu papírových modelů Richarda Vyškovského, které dělal dlouhou dobu například pro časopis ABC. Tato výstava bude doplněna ještě o kreativní dílnu.

Už se na vás těšíme

Novinky na Váš email