Elektrokola opět k mání

10/6/2020

Písecké Infocentrum nabízí v letošní sezóně stejně jako ve dvou předchozích letech půjčování čtyř elektrokol. Ze zkušenosti víme, že cyklisté tvoří mezi návštěvníky Infocentra početnou skupinu. Tento trend se potvrzuje i v probíhající sezóně a vzhledem ke ztížené možnosti vycestovat během léta do zahraničí očekáváme, že počet aktivních cyklistů, kteří zavítají do našeho Infocentra, bude ještě vyšší než obvykle. Písecké okolí je velmi vhodné k cyklovýletům pro všechny věkové kategorie. Právě elektrokola jsou ideální volbou i pro méně zdatné nebo příležitostné cyklisty, kteří si bez obav mohou
vychutnat výlet do okolní krajiny a zvládnout i občasná převýšení terénu.

Dobrou zprávou je, že ceny za vypůjčení zůstávají stejné jako v předchozích letech, tedy 300 Kč,- za kolo na den a 200,- Kč pro osoby starší 55 let. Za poplatek 100,- Kč je možné si zapůjčit i cyklistickou helmu. Kauce 1000,- Kč se vrací po odevzdání kola v domluvený den a hodinu. Infocentrum má k dispozici různé druhy cyklomap, které na vyžádání zájemcům rádi poskytneme.

Připomínáme blížící se cyklistické akce: 13. června Paseky – Přes Písecké hory na kole i pěšky a 18. července Čížová – Jihočeskou krajinou za šunkovou vidinou.

Přejeme všem cyklistům příjemné a komfortní poznávání zdejší krajiny a krásné zážitky z cyklovýletů.

Novinky na Váš email