Papučový den aneb V galerii jako doma

19/9/2023
Ve středu 11.října si připomínáme celostátní Papučový den. V rámci doprovodného programu akce pořádané píseckým Hospicem Athelas pro vás po celý den (od 9 do 17 hodin) otevřeme dveře všech výstav bez časového omezení za jednotné vstupné 200 Kč. A to není zdaleka všechno! Nasaďte papuče a přijďte si užít domáckou atmosféru v naší hravé galerii, kterou jsme pro tento den speciálně zútulnili. Uvítáme vás lahodným papučínem (vhodné a doporučené i pro děti 🙂, v Pilařišti si poslechnete pohádku, výstava Daisy 100 vás pohostí máslovými sušenkami a pravým anglickým čajem, JÁ město pak obohatí zážitkový vodní bar LALOK a v Animáriu se budete moci kromě samotné animace zachumlat do deky a užít si promítání filmu.
Obujme se do papučí a podpořme společně písecký hospic Athelas a myšlenku domácí hospicové péče – myšlenku, že je možné zůstat na konci svého života doma se svými blízkými.
Vyfoťte se u nás v papučích, sdílejte na sociálních sítích s hashtagem #papucovyden #sladovnavpapucich.
Ze Sladovny mohou vést vaše kroky ke Kamennému mostu, kde společně můžeme přiložit papuče k dílu a přidat se k velkému řetězu z papučí, kterým se náš písecký hospic pokusí překlenout oba břehy Otavy. Bohatý doprovodný program, papučová dílna, hra pro děti v parku, T-dance a ZIP Písek se na vás budou těšit spolu s námi.
Akce je pořádána na podporu píseckého Domácího hospice Athelas, kterému bude věnováno 50 % z každé prodané vstupenky.

Novinky na Váš email