Audiovizuální workshop: INTERVALY s Tomášem Reindlem + koncert

13/4/2023
Sladovna je sice v druhé polovině dubna pro veřejnost zavřená, ale stejně to bez vás nevydržíme! Kromě práce na nových výstavách jsme si pro vás připravili dva exkluzivní workshopy zaměřené na audiovizuální komunikaci.
Přijďte prozkoumat princip alikvotního zpěvu, hledat přirozené intervaly ve svém vlastním hlase, stát se sám sobě muzikoterapeutem.
S hudebním skladatelem, muzikologem a pedagogem Tomášem Reindlem se zaměříme na muzikoterapeutické principy, rytmiku – rozvoj rytmického cítění, komunikaci rytmem, vyzkoušíme si jednoduchá a zábavná rytmická cvičení s použitím indických rytmických slabik.
Od 15 hodin pak v Balzám Café proběhne krátký koncert projektu Omnion.
Workshop je zdarma, z důvodu omezené kapacity si prosím rezervujte místa na mailové adrese tomas.machek@sladovna.cz.
Ing. MgA Tomáš Reindl, PhD. hudební skladatel, multiinstrumentalista, hráč na tabla, pedagog, muzikolog. Ve své hudbě rád překračuje žánrové bariéry, inspiruje se starými evropskými i mimoevropskými hudebními tradicemi, ve kterých má hudba často extatický, transovní rozměr. Zároveň však využívá i moderní hudební technologie a procesy.
Ukázku z jeho tvorby najdete tady: https://bit.ly/3msj6Dp
Workshop je součástí projektu Audiovizuální tvorba jako forma komunikace realizovaného za podpory Evropské unie a Ministerstva kultury ČR.
                                   

Novinky na Váš email