Přihlašování na oblíbené animační příměstské tábory ve Sladovně je otevřeno!

3/2/2023

Animárium příměstský tábor first run

10. 7. – 14. 7. 2023
doporučená věková skupina 7 – 15 let
cena 3900 Kč
kapacita 16 dětí

Animárium příměstský tábor second run

7. 8. – 11. 8. 2023
doporučená věková skupina 7 – 15 let
cena 3900 Kč
Kapacita 16 dětí

Přihlášku najdete zde.

V našem animačním studiu Animárium opět připravujeme novou várku oblíbených příměstských táborů. Příměstské tábory v Animáriu umožní dětem vstoupit do profesionálního animačního studia a pod vedením profesionálních lektorek a animátorek ze spolku ULTRAFUN a zkušených lektorů Sladovny spolupracovat na vzniku animovaného filmu. Zažijí celý proces: od prvních nápadů přes realizaci a následnou postprodukci vytvoří hotový animovaný film.

Ptáte se, co je vlastně ta animace? Je to kouzlo 🙂 Kouzlo, které se děti na příměstském táboře naučí ovládat. Dozví se, co je to animovaný film, co vše se za tvorbou animovaného filmu skrývá a co je třeba udělat, aby takový film mohl vzniknout. Děti budou v malých tvůrčích skupinách spolupracovat na tvorbě filmu od hledání námětu a příběhu, přes tvorbu storyboardu, výrobu loutek a pozadí jednotlivých scén, až k samotné animaci vlastního filmu. Při tvorbě se ale uplatní mnoho různých profesí a talentů, děti budou dále pracovat se zvukem a zvukovými efekty, seznámí se střihem filmu a postprodukcí. Příměstský tábor ukončíme slavnostní světovou premiérou našich animovaných filmů v ANIkině.
Tak co, chcete se naučit animovat? Chcete poznat nové kamarády a užít si spoustu zábavy?
Tak se neváhejte přihlásit na příměstský tábor Animárium.

Informace k organizaci táborů:

Příměstské tábory probíhají každý den od 9 do 16 hod.
Příměstské tábory se realizují v prostorách animačního studia Animárium galerie Sladovna Písek o.p.s., kde pro děti bude vytvořeno příjemné a klidné zázemí mimo prostory hlavních expozic Sladovny. V rámci aktivit táborů budou děti moci navštívit i další interaktivní expozice Sladovny. Vedoucí táborů jsou zkušení lektoři, profesionální animátoři, výtvarníci, herci a performeři, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi a s vedením zájmových a vzdělávacích aktivit pro děti. Tábory se realizují ve skupině max. 16 dětí
Dětem bude zajištěn pravidelný pitný režim a oběd každý den. Svačiny si děti nosí své vlastní.

Přihlášku najdete zde.

Kontakt pro více informací:

MgA. Tomáš Machek
Tel: 774 362 590

 

Jak to šlo malým animátorům loni se můžete podívat ve videu:

Novinky an Váš email