Letní příměstské tábory ve Sladovně

19/5/2020

Chcete, aby vaše děti během letního volna zažily spoustu zábavy, dobrodružství a potkaly nové kamarády? Není nic jednoduššího, než je přihlásit na některý z příměstských táborů Sladovny.

Neváhejte tedy a přihlašte své děti ještě dnes!

Na křídlech (snů a příběhů)

20. 7. – 24. 7. 2020
doporučená věková kategorie: 6 – 13 let
cena: 2500 Kč

Proletíme se spolu sny i příběhy a společně prozkoumáme jejich tajná zákoutí. Zaletíme do skutečných i vysněných světů. Přeletíme stránky knih. Uletíme do světa fantazie.
Čekají nás hry, improvizace, roztodivné loutky, různé divadelní techniky, chvíle dramatické i ulítlé… a na konci divadelní představení.

Letový provoz příměstského tábora bude řídit Mgr. Art. Et BcA. Veronika Willems Kořínková, navigátorem bude MgA. Tomáš Machek.

Animační půda  – Tábor je již obsazený!

27. 7. – 31. 7. 2020
doporučená věková kategorie 6 – 15 let
cena 2500 Kč

V červenci bude Sladovna pořádat už čtvrtý ročník oblíbeného příměstského tábora Animační půda. Na táboře si pod vedením profesionálních animátorů ze spolku ULTRAFUN děti budou moci vyzkoušet, jak vzniká animovaný film od prvních nápadů až po finální realizaci a následnou postprodukci. Na konci tábora si děti domů odnesou hotový animovaný film.

V minulých letech děti na táboře Animační půda vytvořily krásné filmy na různá témata za použití pestrých animačních technik. Kromě samotné animace děti také vždy velmi bavila práce se scénářem, zvukem, hudbou a také se střihem a postprodukcí. Animovaný film ale není nikdy prací jednotlivce a při natáčení se vždy uplatní mnoho různých talentů. Děti si tak na táboře našly nové kamarády a naučily se jak je důležitá týmová spolupráce.

Pokud máte rádi animovaný film a chcete se naučit, jak se takový film vytváří, příměstský tábor Animační půda je tu pro Vás.

Těšíme se na nové šikovné animátory! 🙂

Labyrint

10. 8. – 14. 8. 2020
doporučená věková skupina: 6 – 15 let
cena: 2500 Kč

Víte, jak se tvoří labyrint? Chtěli byste si vyzkoušet malovat v pohybu? Máte rádi příběhy?
Vytvoříme společně neobyčejnou dílnu plnou umělců, kteří tvoří, kudy chodí, běhají nebo se plazí… sáhneme si na různé materiály a prostory a okusíme, jaké je to, být umělcem, který hýbe s sebou i světem.

Postupně v průběhu celého týdne si vyzkoušíme různá média, která nám pomáhají se vyjádřit. Staneme se na chvíli opravdovým profesionálem, který se naučí sebe i své dílo opečovávat a postupně rozvíjet jeho potenciál. Od běžných metod se přesuneme přímo k činům, teorii necháme příběhům a osaháme svět kolem sebe. Skrze pohyb poznáme svoje hranice, dech i výdrž. Promluvíme skrze barvy, materiály i hmoty. S lehkostí, bez srovnávání a soutěžení.

Profesionální výtvarnice vás provedou celým tvůrčím týdnem plným poznání a tvoření.

Informace ke všem příměstským táborům:

Příměstské tábory probíhají každý den od 8:30 do 16 hod.

Příměstské tábory se realizují v prostorách galerie Sladovna Písek o.p.s. kde pro děti bude vytvořeno příjemné a klidné zázemí mimo prostory hlavních expozic. Probíhat budou dle platných hygienických opatření a v omezeném počtu 15 dětí. V rámci aktivit táborů budou děti moci navštívit i interaktivní expozice Sladovny.

Vedoucími táborů jsou zkušení lektoři, profesionální výtvarníci, herci, performeři, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi a s vedením zájmových a vzdělávacích aktivit pro děti. Dětem bude zajištěn pravidelný pitný režim a oběd každý den.

Přihláška:

Přihláška: ke stažení zde

Přihlášku je možné si stáhnout na webu Sladovny, můžeme ji rodičům poslat mailem, je možné si ji fyzicky vyzvednout na recepci Sladovny.

Vyplněnou přihlášku na tábor můžete odevzdat na recepci galerie Sladovna Písek o.p.s. nebo poslat kopii na email: tomas.novotny@sladovna.cz

Kontakt pro více informací:

Mgr. Tomáš Novotný
Tel: 773 623 929
e- mail: tomas.novotny@sladovna.cz

Novinky an Váš email