ANIMÁRIUM – Letní příměstský tábor ve Sladovně

7/4/2021

Animárium – příměstský tábor – first run

12. – 16. 7. 2021
doporučená věková skupina 7 – 15 let
cena 2600 Kč
kapacita 16 dětí

Animárium – příměstský tábor – second run

19. – 23. 7. 2021
doporučená věková skupina 7 – 15 let
cena 2600 Kč
Kapacita 16 dětí

V červnu pro Vás ve Sladovně otevíráme Animárium – nové, parádní animační studio, které všem malým animátorům a filmovým tvůrcům dovolí ponořit se do fantastického světa animace. Příměstské tábory v Animáriu umožní dětem vstoupit do skvěle vybaveného animačního studia a pod vedením profesionálních lektorek a animátorek ze spolku ULTRAFUN a zkušených lektorů Sladovny Písek o.p.s. spolupracovat na vzniku animovaného filmu od prvních nápadů přes realizaci a následnou postprodukci vytvořit hotový animovaný film.

Ptáte se, co je vlastně ta animace? Je to kouzlo 🙂 Kouzlo, které se děti na příměstském táboře naučí ovládat. Dozví se, co je to animovaný film, co vše se za tvorbou animovaného filmu skrývá a co je třeba udělat, aby takový film mohl vzniknout. Děti budou v malých tvůrčích skupinách spolupracovat na tvorbě animovaného filmu od hledání námětu a příběhu, přes tvorbu storyboardu, výrobu loutek a pozadí jednotlivých scén, až se dostanou k samotné animaci vlastního filmu. Při tvorbě filmu se ale uplatní mnoho různých profesí a talentů a tak děti budou dále pracovat se zvukem a tvorbou zvukových efektů, seznámí se střihem filmu a postprodukcí. Příměstský tábor ukončíme slavnostním promítáním natočených animovaných filmů v našem kině a nebude chybět ani občerstvení a popcorn.

Tak co, chcete se naučit animovat? Chcete poznat nové kamarády a užít si spoustu zábavy? Tak se neváhejte přihlásit na příměstský tábor Animárium.

Informace k organizaci příměstských táborů 

Příměstské tábory probíhají každý den od 8:30 do 16 hod.

Příměstské tábory se realizují v prostorách animačního studia galerie Sladovna Písek o.p.s., kde pro děti bude vytvořeno příjemné a klidné zázemí mimo prostory hlavních expozic Sladovny. V rámci aktivit táborů budou děti moci navštívit i další interaktivní expozice Sladovny. Vedoucími táborů jsou zkušení lektoři, profesionální animátoři, výtvarníci, herci a performeři, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi a s vedením zájmových a vzdělávacích aktivit pro děti. Tábory se realizují ve skupině max. 16 dětí.

Dětem bude zajištěn pravidelný pitný režim a oběd každý den. Svačiny si děti nosí své vlastní.

Přihláška:
Přihlášku je možné si stáhnout zde.

Vyplněnou přihlášku na tábor můžete odevzdat na recepci galerie Sladovna Písek o.p.s. nebo poslat kopii na email: tomas.novotny@sladovna.cz nejpozději do 15. 6. 2021. Kapacita táborů je však omezená.

Kontakt pro více informací:
Mgr. Tomáš Novotný
Tel.: 773 623 929
E- mail: tomas.novotny@sladovna.cz

Novinky an Váš email