Dnes je OTEVŘENO od 09.00 do 17.00 hod.

+420 387 999 997

Já, hrdina
23

března

-
29

dubna

Já, hrdina

v 17:00 hod.

Výstava nejen pro školáky o práci složek IZS

Víte, že k tomu, abyste se stali hrdinou, nepotřebujete žádné superschopnosti ani kouzelný plášť? Jasně, že ne. Přijďte se o tom přesvědčit do Sladovny od 24. března do 29. dubna 2018. Užít si můžete i vernisáž nové výstavy Já, hrdina - v pátek 23. března od 17 hodin.

Já, hrdina je živá výstava Sladovny věnovaná složkám integrovaného záchranného systému a situacím, v nichž v případě znalosti správného postupu můžete zachránit lidský život. Galerie hrou navazuje na loňskou velmi úspěšnou tvořivou výstavu Svět podle Šaška - To je město, jejíž hlavní náplní byla stavba kartonového města. Také tentokrát budeme stavět, výstava Já, hrdina však nabídne ještě mnohem více zábavy, ale také důležitých informací, které se každému návštěvníkovi budou hodit v běžném životě.

V největším výstavním sále Galerie hrou jsme postavili silnici, vybudovali domy a zaparkovali makety policejního auta, hasičské cisterny a sanitky. Všechna vozidla IZS jsme propojili vysílačkami tak, aby bylo možné komunikovat s centrálním dispečinkem.

Už nám chybíte jenom vy. Pomůžete nám dobudovat město a vyrobit vozový park. Budete se pohybovat ulicemi v autě, na motorce nebo na čemkoli, co vás napadne. A v tom se stane nehoda! Víte, co byste měli udělat, když se v takové situaci ocitnete? My vás to během společné hry naučíme. Ve Sladovně si totiž můžete natrénovat hrdinské činy – a to je super.

zpět na výstavy