Dnes je OTEVŘENO od 09.00 do 17.00 hod.

+420 387 999 997

Je čas naplánovat léto. Hurá na tábor

Venku sice vládne zima, ale ve Sladovně už pro vás - pro děti a mládež - chystáme program na červenec.

V loňském roce se vám u nás líbilo, proto jsme se opět rozhodli uspořádat letní příměstské tábory - tentokrát dokonce tři.

 

Kompletní informace a přihláška: Zde ke stažení

 

WONDERLAND (v angličtině)

Termín konání: 9. – 13. 7. 2018
Doporučená věková skupina: 7 – 15 let

 

Příměstský tábor Wonderland propojuje jedinečným způsobem živý dramatický svět s neformální výukou angličtiny.

Wonderland vede umělecká ředitelka irského divadelního souboru Wonderland Productions Alice Coghlan. Angličtiny se ale nemusíte vůbec bát, Alice mluví česky a bude mít k ruce zkušeného lektora, který bude pomáhat s překladem. To nejdůležitější ale je, že dramatický projev je sám o sobě způsob komunikace. Když nevím, jak se řekne pes, můžu ho přece zahrát a to je mnohdy mnohem zajímavější než pouhé slovo. Wonderland jsou živé a tvořivé divadelní dílny, kde výuka probíhá nenucenou zábavnou formou v přátelském neformálním prostředí. Prostřednictvím dramatu, hry a tance vedou děti k sebepoznání, práci s vlastními myšlenkami a emocemi, k rozvoji klíčových životních dovedností a měkkých schopností.

 

ANIMAČNÍ PŮDA

Termín konání: 16. – 20. 7. 2018
Doporučená věková skupina: 6 – 15 let

 

Ve Sladovně si pod vedením profesionálních animátorů můžete vyzkoušet, jak vzniká film od prvních nápadů až po finální realizaci a následnou postprodukci.

Nabídneme vám jak klasické animační techniky, které znáte z večerníčků - loutkoví Pat a Mat, Medvědi od Kolína v ploché loutce nebo kreslený Rákosníček. Kdo by neměl trpělivost na pečlivou animátorskou práci a cítí se být spíše herecky nadán, vyřádí se před zeleným plátnem a nahlédne pod pokličku hollywoodským trhákům. Neminou vás také základy kompozitních a postprodukčních programů. Výtvarné zkušenosti ale nejsou v žádném případě podmínkou - důležité jé mít nápady a chuť vyzkoušet si jaké to je, vyprávět svůj příběh filmovou řečí.

 

POHYBOVĚ-DIVADELNÍ LÉTO

Termín konání: 23. – 27. 7. 2018
Doporučená věková skupina: 6 – 18 let

 

Nový letní pohybově-divadelní příměstský tábor je určen pro děti a mládež, kteří chtějí i v létě tvořit svojí myslí a tělem za pomoci pohybového divadla a zábavných hereckých cvičení, které budou rozvíjet hlavně představivost, rytmus, pohybové schopnosti a vyjadřování se tělem.

Tábor povedou zkušení absolventi Katedry nonverbálního divadla na Hudební Akademii Múzických Umění v Praze, manželé MgA. Tomáš Kasprzyk a BcA. Eliška Kasprzyk, které můžete znát z divadelního představení Sladovny Děti Lví srdce.

 


 

Cena každého z táborů je 2500 Kč / osoba

Tábory budou probíhat v prostorách galerie Sladovna. Dětem bude vytvořeno klidné zázemí, mino prostor hlavních expozic. V rámci tábora děti budou moci navštívit i interaktivní expozice Sladovny. Dětem bude zajištěn pitný režim a oběd každý den.

Více informací a přihlášky najdete na webových stránkách www.sladovna.cz nebo na recepci Sladovny (Velké náměstí 113, Písek).

Kontakt pro více informací:
Mgr. Tomáš Novotný
Tel.: 773 623 929
E-mail: tomas.novotny@sladovna.cz

zpět na aktuality