Pojďte si hrát a poznávat

+420 387 999 997

Aktuálně ze Sladovny

Sledujte aktuální dění ve Sladovně

ROČNÍ I JEDNORÁZOVÁ VSTUPENKA DO SLADOVNY ČI DIVADELNÍ DÍLNY POD STROMEČEK

Choďte do Galerie hrou pravidelně celý rok. Ušetříte, budete se bavit a poškádlíte svou kreativitu.

Písecká Sladovna nabízí svým malým i velkým návštěvníkům bohatý koktejl interaktivních výstav a stálých expozic. U nás se můžete nejen dívat, ale vše si také na vlastní kůži vyzkoušet. Udělejte dětem radost a nadělte jim Sladovnu pod stromeček.

POŘIĎTE SI ROČNÍ VSTUPENKU PRO 2 OSOBY (1 DOSPĚLÉHO A 1 DÍTĚ) ZA 990 KORUN (KAŽDÁ DALŠÍ OSOBA 300 KČ) A MŮŽETE NÁS NAVŠTĚVOVAT TŘEBA KAŽDÝ DEN.

Co s ročním vstupem získáte?

1) Neomezený přístup do všech interaktivních expozic (dle návštěvních hodin). Aktuálně můžete ve Sladovně navštívit například výstavy: Mraveniště, Děti Lví srdce a Laboratoř.

2) Neomezený přístup do stálých expozic (dle návštěvních hodin a po objednání - pokud je vyžadováno). Aktuálně můžete ve Sladovně navštívit stálé expozice:Pilařiště, Hnízdo ilustrace, Radek Pilař a Sladovnictví.

DAROVAT MŮŽETE TAKÉ JEDNORÁZOVOU RODINNOU VSUPENKU NEBO KURZ POHYBOVĚ-DIVADELNÍCH DÍLEN PRO DOSPĚLÉ

Pohybově-divadelní dílny Sladovna připravila pro všechny, kteří se chtějí naučit základům veškerého vystupování či herectví a chtějí začít pracovat se svým tělem.

Kurzy pro dospělé stojí 1700 Kč za semestr na osobu a konají se každou středu od 19 do 21 hodin. Nový semestr začíná 7. února 2018 (celkem 14 lekcí).

Dílny vede zkušený lektor MgA. Tom Kasprzyk, který se svému umění učil na Akedemii múzických umění v Praze (AMU), na Katedře pantomimy - po novém Katedře nonverbálního divadla.

Roční i jednorázovou vstupenku a poukaz na pohybově-divadelní dílny zakoupíte a více informací získáte na recepci Sladovny - Tel.: 387 999 997, e-mail: recepce@sladovna.cz<ústrong>

zpět na aktuality