Dnes je OTEVŘENO od 09.00 do 18.00 hod.

+420 387 999 997

Příměstský tábor s animovaným filmem
24

července

Příměstský tábor s animovaným filmem

v 08:30 hod.

2400,-Kč

Strávíte týden ve Sladovně a ještě se naučíte něco, co jen tak někdo neumí.

Víte, jak dlouho trvá vytvořit animovaný velkofilm? V hlavní roli James Bond, ve vedlejší tygří žena a šaolinský mnich, příběh se odehrává na Havaji. Stihli byste to za tři hodiny? My tvrdíme, že ano!

Ve Sladovně si pod vedením profesionálních animátorů můžete vyzkoušet, jak vzniká film od prvních nápadů až po finální realizaci a následnou postprodukci.

Nabídneme vám jak klasické animační techniky, které znáte z večerníčků - loutkoví Pat a Mat, Medvědi od Kolína v ploché loutce nebo kreslený Rákosníček. Kdo by neměl trpělivost na pečlivou animátorskou práci a cítí se být spíše herecky nadán, vyřádí se před zeleným plátnem a nahlédne pod pokličku hollywoodských trháků. Neminou vás také základy kompozitních a postprodukčních programů.

Film není nikdy záležitostí jednotlivce, je to vždy týmová práce. Při natáčení se uplatní mnoho různých talentů. Možná ve vás dřímá režisér, vášnivý scénárista a pisatel příběhů nebo jste spíš technická podpora? Možná z vás nakonec vyklube zdatný výtvarník a nebo dokonce trpělivý animátor! Výtvarné zkušenosti ale nejsou v žádném případě podmínkou - důležité jé mít nápady a chuť vyzkoušet si jaké to je, vyprávět svůj příběh filmovou řečí.

Příměstský tábor 24. 7. – 28. 7. 2017, Sladovna Písek o.p.s.
Cena: 2 400 Kč
Doporučená věková skupina: 6 – 15 let

Cena tábora zahrnuje: hlavní program – tvorba animovaného filmu a seznámení se se základními technikami animace, nezbytné materiální a výtvarné vybavení, vstup do interaktivních expozic galerie Sladovna, každý den oběd. V průběhu tábora bude dětem zajištěn pravidelný pitný režim. Svačinu si děti nosí vlastní.

Vyplněnou přihlášku na tábor můžete odevzdat na recepci galerie Sladovna Písek o.p.s. nebo poslat kopii na email: lektor@sladovna.cz nejpozději do 21. 6. 2017.

Přihláška ke stažení

Kontakt pro více informací:
Mgr. Tomáš Novotný
773 623 929
lektor@sladovna.cz

Příměstský tábor pořádá Sladovna Písek o.p.s. a Ultrafun.

zpět na akce